Ülkemizde dövme sektörünün lider kuruluşlarından ve Guriş Holdingin grup şirketlerinden olan PARSAN ve OMTAŞ firmalarının savunma ve havacılık sanayisine yönelik yatırım hedeflerinde Kalite Yönetim Sistemleri kapsamında şirketimizi danışman firma olarak seçmiştir.

22 yıla yakın tecrübemizle özellike havacılık ve savunma sanayisi kalite yönetim sistemleri üzerinde yaptığımız çalışmalarımızla oluşturduğumuz özel eğitim ve danışmanlık programlarımızla müşterilerimize ileri kalite tekniklerini en iyi bir şekilde uygulayabildikleri aşamaya getirme bilinciyle hizmet vermekteyiz.

Kalite yönetim sisteminin sadece bir standart ve denetim süreçlerinden ibaret olmadığının farkındayız, müşterilerimizin yüksek katma değer yaratan kalite yönetim sistemleri oluşturma ve uygulayabilme çabalarına karşılık en iyi çözümleri ve bilgi akışlarını sağlayabilmek bizim temel misyonumuz arasındadır. 

PARSAN ve OMTAŞ firmalarına Aerospace Engine Supplier Quality (AESQ)`nin yayınladığı türev standartlarını AS 9100 Kalite Yönetim Sistemi standardı çatısı altında hayata geçireceğiz. Bu çalışma, firmaya daha objektif ve sonuç odaklı bir yönetim sistemini oluşturabilme imkanını sağlayacaktır. Müşteri ve denetim kuruluşlarından kaynaklı yoruma açık ve farklı taleplerinden kaynaklı verim kaybının ortadan kaldırılması, daha çok katılımcının bir arada olduğu ve bir çok verinin sistem içinde değerlendirilebildiği, raporlanabildiği bir sistemi hayata geçirmeyi amaçlamaktayız. Burada asıl hedefimiz firma üst yönetiminin karar süreçlerinde kaliteyle ilgili verilerin daha çok yer alabilmesini ve iyileştirme odaklı süreçlerin yaygınlaşmasını sağlamaktır.

Başta PARSAN ve OMTAŞ üst yönetimine, bizi tercih edilmesi konusunda destek veren çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla

Destek Mühendislik Ltd.

Paylaş: