RİSKSOFTİSG  yazılımı, müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Destek Mühendislik Ltd. tarafından şirketlerin iş güvenliği yönetimi faaliyetlerinde kullanılmak üzere geliştirilen yazılımımız, şirketimizin yönetim sistemleri danışmanlığı alanında 20 yıllık geçmişe dayalı 600’den fazla işyerinde uygulanan eğitim / danışmanlık ve sertifikasyon hizmetlerinden gelen tecrübe birikiminden faydalanılmıştır.

RİSKSOFTİSG , ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasına sahiptir ve ayrıca Aile, Sosyal ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Güvenliği Genel Müdürlüğünün İBYS sistemine entegratör yazılım olarak tescillidir. Sağlık Bakanlığına da tescil sürecimiz başlatılmış olup önümüzdeki günlerde tescil süreci de tamamlanmış olacaktır. 

 

Ayrıca  RİSKSOFTİSG ISO / IEC 33020:15 Bilgi Teknolojisi Yetenek Değerlendirme sertifikasının alınması çalışmaları devam etmekte olup yakın zamanda denetim sürecine geçişi başlatılacaktır.

 

 

RİSKSOFTİSG ‘de vizyonumuz, konusunda tüm kuruluşlar için en çok tercih edilen ve farklı platformlarda kullanılan yazılımlar için hızlı ve kolay entegre edilen bir yazılım markası konumuna gelmeyi hedeflemekteyiz.

 

Yazılımımızla ilgili ayrıntılı bilgiye www.risksoft.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.

 

Destek Mühendislik Ltd.

 

Paylaş: