Bir yönetim sisteminin en önemli yapı taşları olan süreçlerin; başarıyla yönetilmesi, performansları ve sağladıkları katmadeğerlerinin arttırılması odaklı bir proje yönetimi hizmetidir.

 

Her işletme, müşteri gereksinimlerini yerine getirmek adına bir çok faaliyeti bir arada yürütür. Kimi zaman bu faaliyetlerin sonucu oluşan başarızlıklar ve verim kaybı işletmelere onarılamaz zararlara yol açabilmektedir.

 

Bu hizmetimizin temel hedefi; her işletmede olduğu gibi yürütülmekte olan iş süreçlerinin belirlenmiş sistematik yöntemlerle desteklenmesi, süreçleri yöneten kişilerin süreç yönetimi prensipleri konusunda bilinçlendirilmesini sağlamaktır. Bu sayede farklı süreçlerin yönetimi eşzamanlı olması sağlanarak çalışanların verimlilik performansı arttırılması hedeflenmektedir.

 

Burada üst yönetimin, her süreç için belirlenmiş performans gereksinimlerine ilişkin rapor çıktılarının, daha objektif sonuçlarla yorumlanarak ulaşmalarına olanak sağlanmaktadır. Bu sayede üst yönetimin, şirketin ihtiyaç duyduğu kaynak gereksinimlerini daha objektif ve optimum seviyede planlamalarına mümkün olabilecektir.

 

Süreç modellemesi ve yönetimi projesi; uzun vadeli ve üst yönetiminin koşulsuz katılımını gerektiren zahmetli bir proje yönetimini gerektirmektedir. İşletmenizin verimliliğini ve performansını arttırılmasını istiyor iseniz? bu çerçevede danışmanlarımızın size özel hazırladıkları proje yönetimi sunumunu incelemenizi tavsiye ederiz.